ÜRÜNLERİMİZ TEK TIKLA   KAPINA GELSİN   İSTERMİSİN Naturpy Store

Sosyal Medya:
EN TR

Amacımız işimizde mükemmelliği hedefleyerek, müşterilerimizin beklentilerini aşan, güvenilir ve sağlıklı ürünler üretmektir. Bu amaçta yetkinlik, ürün ve süreçlerimizi, işimiz ile ilgili uluslararası standartları uygulayarak ve takip ederek ürün yönetim sistemimizi sürekli iyileştiriyoruz. Glutensiz, organik, vegan, şekersiz, laktozsuz ve doğal ürünlerde ülkemizin öncü, uluslararası pazarda ise müşterilerimizin alanımızda arzuladığı iş ortağı olmayı hedefliyoruz.

Sürekli yaptığımız teknolojik yatırımlarla, üretim verimliliğimizi ve rekabet gücümüzü her geçen gün artırıyor ve kaynaklarımızı daha verimli kullanıyoruz. Bunun için en küçük uygunsuzlukları bile önemle ele alıyor, süreçlerimizi verilerle izliyor, müşterilerimizin memnuniyetinin kalıcı olması için, müşterilerimizin değişen beklentilerini değerlendirerek üst yönetimden en alt düzey personele kadar hızlıca yayılımını sağlıyoruz.

Mutlu çalışanlarla dolu, güvenli ve emniyetli bir iş ortamı yaratmayı çok önemsiyoruz. Organizasyonumuza mensup herkesin daha yetkin, daha bilgili ve becerilerini en üst seviyede kullanabilen bireyler olabilmeleri için sürekli eğitim fırsatları yaratıyor ve teşvik ediyoruz. Yenilikçi ve yaratıcı fikirleri cesaretlendiriyoruz.

Hedeflediğimiz başarıyı, iç ve dış hususlar ile paydaşlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle bir bütünlük içinde, uzun soluklu stratejik iş ortaklıkları ile geliştirebileceğimiz bilinci ile hareket ediyoruz.

OPTİNATUREL kalite hedeflerine ulaşmanın anahtarı olarak tüm bu ilkeler doğrultusunda, yasalar ve mevzuatlarla uyum içerisinde, sorumluluklarımızın gereklerini yerine getirerek, ‘SÜREKLİ GELİŞME' çabası içinde olacağımızı, tüm paydaşlarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza taahhüt ederiz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz