ÜRÜNLERİMİZ TEK TIKLA   KAPINA GELSİN   İSTERMİSİN Naturpy Store

Sosyal Medya:
EN TR

OPTİNATUREL'İ TANIYALIM

OPTİNATUREL olarak 3 çeşit markamız ile yurt içi, yurt dışı ve e-ticaret olmak üzere, tüm ticari kulvarlarda hizmet veriyoruz.

Sektör çeşitliliğimizin en büyük ortak noktası ise hepsinin odağında insan olması. İnsanlığın beklentilerini anlamak ve onlara daha fazla ürün çeşidi sunmak önceliklerimiz arasında yer alıyor.

Markalarımızın sinerjisinden beslenen ‘Optinaturel’ şirketi özelinde büyük bir bilgi ve verinin ışığında, çevik, yeni deneyimler yaratmaya odaklanan, sürdürülebilirlik ve iş birliğini ilke edindiğimiz ‘İnsanı Önemse’ adını verdiğimiz kültürle çalışıyoruz. 2011 yılından bugüne, kurucumuz Koray Çelikler’in memlekete hizmet vizyonuyla topluma fayda sağlamak üzere çok sayıda çalışmanın kurucusu ve destekçiyiz...

Sosyal sorumluluk platformalarında şirketlerimiz  sürdürülebilirliği çok boyutlu ve ana akım bir konu olarak ele alıyor, değer yaratan projeler geliştiriyoruz. Öncelikli amacımız gelecek nesillere karşı sorumluluğunun bilincinde olarak bugünün kaynaklarını kullanırken sosyal, çevresel ve finansal sürdürülebilirliğimizi de güçlendirmek. Hayal etmek, inanmak, deneyimleri unutulmaz hikayelere dönüştürürken markalar inşa etmek Grubumuzun DNA’sında var.

Markalarımızı dünyaya tanıtmak için saygın firmalarla iş birliği yapıyoruz.

Dünyanın çeşitli 29 ülkesine ihracatlarımız ve minimal sevkiyatlarımızın yanı sıra, ülkemizde Migros, Macro Center, Metro, Çağdaş, Baby Mall, ebebek ve Joker gibi büyük perakende mağazalarına tedarikçisi olarak başlıca küresel ve yerel iş ortaklarımız arasında.

Sahip olduğumuz uluslararası deneyim, geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağıyla topluma ve ülke ekonomisine faydalı olacak çalışmalar yürütüyoruz.

Ülke istihdamına katkı sağlayarak, yerel ekonominin gelişmesi için var gücümüzle çalışıyor, sosyal ve ekonomik kalkınmanın öncülüğünü yapmayı da vazife biliyoruz.

OPTİNATUREL
RAKAMLAR

10-50+

Personel

200+

Ürün

100+

İş Ortağı

NATUREL YAŞAM...
SAĞLIKLI YAŞAM...

BİZE ULAŞIN
Daha Kaliteli
Daha Uygun
Sağlıklı Yaşam
Naturel Yaşam

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz